środa, 9 marca 2016

STOP ludziom, którzy zjedli wszystkie rozumy. Durne pytania, głupie odpowiedzi.


          Durne pytania i uwagi- zdarzają się i to często. Nie znoszę kiedy rodzice wymądrzają się jeden przez drugiego. Człowiek musi grzecznie odpowiadać, a ja mam ochotę mówić dokładnie tak:
 • Poród bolał?- Nieee skąd! Czułam jakby motylki siadały mi między nogi i trzepotały skrzydełkami. Było bardzo przyjemnie.
 • Może za cienko ją ubrałaś? - Tak. Na pewno jest jej zimno, bardzo lubię jak marznie, bo wtedy jest chora, a ja uwielbiam jak jest chora. Jestem najgorszą matką świata i lubię latać z małą do lekarza. A ty nie?
 • Dlaczego nie karmisz piersią?- bo nie. Moje dziecko pije mleko modyfikowane, bo jestem taka okropna i nie próbowałam na siłę jej karmić cycem. Znęcam się nad nią. Przecież najlepiej karmić dzieci cycem do końca życia. Teraz od modyfikowanego jest bardzo chudziutka, mało odporna, choruje, jest w ogóle gorsza od dzieci co jadły z cycka.
 • Nie oddawaj ciuszków! Zostaw dla następnego dziecka!- sama sobie zrób nawet dziesięcioro jak chcesz. Kto mi je Urodzi? TY? A kupisz nam większe mieszkanie? Pooo coooo? Lepiej narobić dzieci i niech cisną się wszyscy w jednym pokoju. 
 • Miałaś cesarkę czy naturalnie?- Moje wyszło buzią. 
 • Trzymaj ją za rączkę, bo upadnie!- niech upada, rypnie to rypnie! Żyje już ponad rok i nic jej nie jest.
 • Mówi już?- Nie nigdy nie będzie mówiła. 
 • Długo rodziłaś?- Trzy minuty.
 • Jak to szczepisz córkę? Przecież to niebezpieczne.- wiem już widzę skutki uboczne szczepień. Nina powoli ewoluuje w drugi stopień swojego pokemona. Mogłam nie szczepić.17 komentarzy:

 1. Foto dobrane wręcz idealnie :) Uwielbiam głupio odpowiadać na głupie pytania :P

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo masz bardzo słodką dziecinkę i nie martw się chociaż bez sensu jak ktoś się tak wtrąca przecież to jest twoje dziecko i to ty j wychowujesz :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Podpisuje się obiema rękami! Zwłaszcza tego, co się tyczy mm. Nie muszę każdej napotkanej osobie opowiadać ile łez i bólu kosztowała mnie ta decyzja. I najlepsze, czy poród boli. Ku*wa, ma boleć 😂
  Pozdrowienie dla Ciebie i Niny 😘
  Kuzawa

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem jeszcze matką ale uważam że mama dla swojego dziecka zawsze wie najlepiej co dla nieg o najlepsze:)jak ma jeśc,co ma jeść,jak ma chodzić ubrane itd, itd. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hhahaha xD takim wpisem dużo weselej zaczyna się dzień hihii

  OdpowiedzUsuń
 6. hahahaha kiedy drugie? jak pierwsze zacznie się dorzucać do czynszu :) hahahaha

  OdpowiedzUsuń
 7. Heh, ja też nienawidzę tych durnych pytań :D Ale Ty to jesteśMISTRZEM odpowiedzi :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Ci którzy nie mają życia tak durnowate pytania zadają , po prostu muszą się wypytać żeby mieć o czym plotkować , a najczęściej starsze babcie ;)Ja nigdy nie odpowiadam na takie pytania ,ale przez grzeczność mówię że to jest moje życie i moja sprawa.;)

  OdpowiedzUsuń
 9. "Lepiej narobić dzieci i niech cisną się wszyscy w jednym pokoju."
  To mnie trochę dotknęło, bo mimo, że wraz z dwójką rodzeństwa dzieliliśmy swego czasu jeden pokój to nigdy nie czułam się nieszczęśliwa z tego powodu.

  Wszystko ma swoje plusy i minusy :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez nerwów. Miałam na myśli mieszkanie zdecydowanie większej ilości dzieci i mieszkanie w jednym pokoju wraz z rodzicami :) wszystko pisane z dużym dystansem i żartem nie mam absolutnie na celu nikogo obrażać ;) pozdrawiam

   Usuń
  2. Bez nerwów. Miałam na myśli mieszkanie zdecydowanie większej ilości dzieci i mieszkanie w jednym pokoju wraz z rodzicami :) wszystko pisane z dużym dystansem i żartem nie mam absolutnie na celu nikogo obrażać ;) pozdrawiam

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 10. Wiem, wiem, wyczułam :) tak tylko napomknęłam, że nie zawsze jest tak źle, a co do takich skrajności, o których wspominasz to zgadzam się!
  PS. Przeurocza córeczka

  OdpowiedzUsuń